BAKIRKÖY 1
0212 660 83 53
ETİLER
0212 257 00 22
MİMAROBA
0212 864 35 95

KURUMSAL

Hakkımızda

Sayın Velilerimiz, Kıymetli Öğrencilerimiz. 21. Yüzyılda bilgi değişimi çok hızlı gelişiyor. Bilgi, 1940’larda 50 yıl, 2000’lerde 2,5 yıl ve günümüzde 23 güne inmiş durumdadır. Her saniyenin kıymeti gün be gün artmaktadır. TEOG, YGS, LYS, KPSS hazırlıkta milyonlarca insan yarışıyor. Ne yazık ki bir yarış söz konusu. Kaybetmeye tahammülümüz yok. Kurum olarak bu hızlı gelişim ve değişime en verimli şekilde uyum sağlıyoruz. 

Öğrencilerimizi bir birey olarak görüp, işlenmeye hazır bir cevher olarak değerlendiriyoruz. Bunun için “içinizdeki dereceleri çıkarıyoruz” sloganı ile her öğrencinin bireysel gelişim ve hazır bulunuşluk düzeyine uygun etkin eğitim koçluğu ile eğitim yapıyoruz. 

Eğitim sürecimizde öğrencilerimizin akademik başarıları kadar sosyal ve insani gelişimini de önemsiyoruz. Bu süreçte temel değerlerine bağlı, ileri görüşlü, analitik düşünen, geleceğe yön veren aydın bireyler yetiştirmeyi görev olarak üstleniyoruz. Bu anlamda “kariyer planlaması” ile öğrencilerimizin yeteneklerine uygun doğru yönlendirme çalışmaları yapmaktayız. Öğrenciyi tanıyan, anlayan ve değer veren etkin eğitim koçluğu ile bu çalışmalarımızı kusursuz yürütüyoruz. 

Eğitim, sadece bir birey yetiştirme işi değil aynı zamanda ülke geleceğini inşa etmektir. Mustafa Kemal Atatürk’ün biz öğretmenlere emanet ettiği geleceğe yön veren öğrencilerimiz arasında olmak için sizi eğitim ailemize davet ediyoruz. 

Saygılarımızla…